logo
15/06
14/06
2 ...

На Львівщині з візитом перебуває керівниця МОЗ Литви (ФОТО)

21-05-2024 18:34338

На Львівщині з візитом перебуває керівниця МОЗ Литви (ФОТО)
Фото: пресслужба ЛОВА

Сьогодні на Львівщині з ознайомчим дружнім візитом перебуває міністр охорони здоров’я Литви Арунас Дулікс у супроводі заступниці міністра з питань європейської інтеграції МОЗ України Марини Слободніченко.

Візит відбувається у межах міжнародного медичного партнерства, яке реалізують під патронатом Першої Леді України Олени Зеленської, інформує пресслужба ЛОВА.

У межах візиту гості та начальник Львівської ОВА Максим Козицький, заступниця начальника Львівської ОВА Христина Замула, директорка департаменту охорони здоров’я Наталія Літвінська відвідали медичні заклади, які досягли значних результатів завдяки міжнародній співпраці та благодійній допомозі. Зокрема, Львівський обласний клінічний перинатальний центр, де директорка перинатального центру Марія Малачинська презентувала пологове відділення, укриття та обладнання.

Також гості відвідали національний реабілітаційний центр «Unbroken» та Всеукраїнський центр з протезування, реконструктивної хірургії та реабілітації постраждалих від війни Superhumans Center, де проходять реабілітацію українські захисники.

Проєкт міжнародного медичного партнерства реалізують під патронатом Третього саміту перших леді та джентльменів. Торік на запрошення Першої Леді Олени Зеленської міністри охорони здоров’я різних країн та лідери думок з усього світу зібрались обговорити питання ментального відновлення.

Головною подією заходу став сателітний саміт, під час якого й була започаткована Програма міжнародного медичного партнерства. Між українськими лікарнями та провідними світовими клініками підписали меморандуми про співпрацю. Спершу 25 українських лікарень отримали «побратимів» в різних країнах світу для обміну досвідом та світовими практиками. Станом на квітень цього року підписали вже 34 меморандуми про співпрацю.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news