logo
15/06
14/06
13/06
12/06
11/06
10/06
08/06
07/06
2 ...

Зеленський зустрівся з главою МЗС Німеччини

21-05-2024 19:02314

Зеленський зустрівся з главою МЗС Німеччини
Фото: Офісу президента

Президент України Володимир Зеленський у Києві зустрівся з міністеркою закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Анналеною Бербок.

Як інформує Офіс президента, Зеленський докладно поінформував про ситуацію на передовій і першочергові оборонні потреби України.

Під час зустрічі обговорили спільну ініціативу міністрів закордонних справ та оборони Німеччини з пошуку додаткових систем Patriot та інших систем ППО для нашої країни. Також ішлося про те, що українське небо вже невдовзі можуть захищати додаткові зенітно-ракетні комплекси з ФРН.

«Ми дуже вдячні за військову підтримку, фінансову допомогу. Розраховуємо на ваше подальше сприяння. Наші країни мають дуже хороші відносини. Ми вдячні німецькому суспільству за підтримку України, за прихисток для наших людей», – наголосив Володимир Зеленський.

Президент відзначив підтримку Української формули миру з боку Німеччини, а також підтвердження від Федерального канцлера Олафа Шольца особистої участі в інавгураційному Саміті миру 15–16 червня у Швейцарії.

Під час зустрічі окремо обговорили рух України до членства в ЄС та організацію Міжнародної конференції з відновлення України (URC 2024), яка відбудеться у червні в Берліні, скоординували кроки щодо її наповнення конкретними проєктами.

Це вже сьомий візит Анналени Бербок до України з початку повномасштабного російського вторгнення.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news