logo
25/06
2 ...

Фахівці кафедри хірургії та трансплантології ЛНМУ провели дводенний майстер-клас

22-05-2024 19:01271

Фахівці кафедри хірургії та трансплантології ЛНМУ провели дводенний майстер-клас
Фото: Перше територіальне медичне об\\\\\\\'єднання міста Львова

Дводенний майстер-клас «Сучасний погляд на діагностику, хірургічну корекцію та реабілітацію пацієнтів із Хворобою Гіршпрунга» пройшов 17-18 травня на базі Першого ТМО Львова.

Про це повідомляє відділ комунікації та промоції Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Організаторами навчання, до якого зголосилося наживо та онлайн близько чотирьохсот дитячих хірургів, гастроентерологів, неонатологів та лікарів інших спеціальностей із різних регіонів України виступила кафедра  хірургії та трансплантології ФПДО Львівського національного медичного університету. 

Відповідальна за лікувальну роботу кафедри, відома хірургиня Галина Курило зауважила: «Сьогодні ми робимо європейську медицину ближчою до нас. За ці два дні учасники отримали найсучасніші знання з діагностики та лікування Хвороби Гіршпрунга, дізналися про профілактику та лікування можливих ускладнень при мініінвазивній хірургії агангліозу кишківника у дітей тощо. Своїми знаннями та клінічними кейсами ділилися провідні медики зі США, Ізраїлю, Польщі». 

Окрім опанування теоретичних знань, учасники заходу могли спостерігати  онлайн-трансляцію оперативного втручання: у прямому ефірі Галина Курило із бригадою хірургів оперували дитину з Хворобою Гіршпрунга. Асистентами на операції були лікарі-інтерни третього року навчання ЛНМУ ім. Данила Галицького, які продемонстрували відмінні практичні навички, здобуті за час проходження інтернатури на базі Першого ТМО Львова.

Організатори висловлюють подяку  нашим українським та закордонним колегам-спікерам за можливість переймати досвід світового масштабу, а учасникам – за спраглість до нових знань!

Leopolis.news