logo
25/06
2 ...

ЛНМУ ім. Данила Галицького запрошує на інтерактивний День відкритих дверей

22-05-2024 18:19267

ЛНМУ ім. Данила Галицького запрошує на інтерактивний День відкритих дверей
Фото: з відкритих джерел

Весна закінчується, а зустрічі та знайомства майбутніх абітурієнтів із Львівським національним медичним університетом тривають! Цього разу ми підготували для випускників 9-11 класів супер-шоу – імпровізовану рятувальну операцію «Рятуймо життя разом!»  

Про це повідомляє відділ комунікації та промоції Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

30 травня о 14 годині на вул. Пекарській, перед навчальними корпусами курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та студенти-медики ЛНМУ разом із інструкторами надаватимуть допомогу постраждалим під час надзвичайних ситуацій: проводитимуть евакуацію потерпілих, сортування поранених, надаватимуть першу медичну допомогу. Наші гості оцінять, яких умінь та навичок навчають у ЛНМУ, і як студенти застосовують здобуті знання на практиці.

Окрім того, майбутні абітурієнти зможуть взяти участь у майстер-класах із проведення серцево-легеневої реанімації, наданні домедичної допомоги при кровотечах.

І неодмінно беріть із собою батьків – для них ми організуємо вимірювання тиску, рівня цукру в крові, консультацію ендокринолога, фахівця із здорового харчування.

Цікаво та пізнавально буде всім! 

Відкрито попередню реєстрацію :

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfRC3laLq4UdBkIcJtZBJVldPnoLk29-5WQ0QQV9oHiC-Zbgw/viewform

Leopolis.news