logo
15/06
14/06
2 ...

У Львові вшанували загиблих Героїв (ФОТО)

22-05-2024 20:11282

У Львові вшанували загиблих Героїв (ФОТО)
Фото: пресслужба ЛОР

Сьогодні, 22 травня, у Будинку офіцерів у Львові відбулися заходи з нагоди відзначення Свята Героїв.

На пам’ятний захід запросили 25 родин загиблих Героїв України з Львівщини. Це захисники, які поклали життя за українську державу за понад 10 років російсько-української війни, інформує пресслужба ЛОР.

«Сьогодні ми прийшли віддати шану та вдячність тим, хто удостоєний найвищого звання – Героя України.

Герой України – це велика відповідальність та вдячність держави за той подвиг, сміливість та звитягу, яку вони проявили.

Гордимося кожним з них. Пам’ятаємо про кожну родину. Низький уклін кожному, хто захищає і вічна пам'ять про тих, хто віддав життя за українську державу», - зазначив під час виступу в. о. керуючого справами Львівської обласної ради Ярослав Гасяк.

«Ця війна забрала у нас найрідніших – наших дітей, батьків, чоловіків, але той біль, який оселився у момент втрати навіки, він не минає.

Однак поруч з тим болем ми відчуваємо велику гордість за наших рідних, але не тому що вони Герої України, а тому що вони виявилися справжніми. Справжніми захисниками, справжніми воїнами, справжніми чоловіками.

Ми їх дуже любимо. Наша любов безмежна. А вони довели свою любов своїм служінням. Тільки людина із великою любов’ю в серці може пожертвувати собою заради своєї родини, землі, Батьківщини. Дякую організаторам сьогоднішньої зустрічі за гідне пошанування наших рідних. Бо лише той народ, який вшановує своїх Героїв може стати великим», – зауважила Валентина Матвіїв - мати загиблого Героя України Тараса Матвіїва.

Leopolis.news