logo
15/06
14/06
2 ...

Городоцька школа отримала 20 планшетів від меценатів із Швейцарії

23-05-2024 12:32213

Городоцька школа отримала 20 планшетів від меценатів із Швейцарії

У рамках швейцарсько-української співпраці  благодійну допомогу – 20 планшетів і 10 зарядних пристроїв – для використання в освітньому процесі отримав Городоцький ЗЗСО№3 І-ІІІ ст. ім. Героя України Івана Бльока (Городоцька ТГ). До школи завітали гості-меценати, які  добре розуміють сучасні потреби та виклики для педагогів та здобувачів освіти.

Меценати зі Швейцарії Олександр Кирилюк, Ліна Кирилюк, Joerg Kessler  надали благодійну матеріальну допомогу (20 планшетів і 10 зарядних пристроїв)  для кращої та якісної роботи, швидкого отримання інформції з мережі Інтернет.

Від благодійників айпади передали експерт  з регіонального розвитку «ULEAD з Європою» Наталія Майорчак та Григорій Майорчак.  Зокрема, йшлося про те, що освітні заклади потребують забезпечення сучасною комп’ютерною технікою, щоб учні могли освоювати нові знання і навики. Оскільки Україна переживає важкий час, перебуваючи у стані війни, дуже цінним є те, що маємо допомогу від швейцарських доброчинців.

Особлива подяка швейцарсько-українській партнерці Наталії Попик, яка прикладає багато зусиль для залучення шкіл до цікавих і актуальних проєктів.

Галина СОРОКА, для Leopolis.news

Фото з відкритих джерел