logo
14/06
13/06
12/06
11/06
2 ...

Коригувальника ракетного удару по Яворівському полігону засудили до 15 років тюрми

23-05-2024 17:30309

Коригувальника ракетного удару по Яворівському полігону засудили до 15 років тюрми
Фото: Львівська обласна прокуратура

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Львівської обласної прокуратури суд визнав громадянина України винним у державній зраді та засудив до 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього особистого майна (ч. 1 ст. 111 КК України).

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

Прокурори у суді довели, що з початку повномасштабного вторгнення 73-річний уродженець м. Львова - колишній працівник КДБ СРСР - співпрацював з агентами фсб рф. Він збирав відомості про розташування військових об’єктів, зброї та об’єктів критичної інфраструктури в регіоні.

Засуджений через месенджер Теlegram переслав карту-схему Яворівського військового полігону. На ній зображено розташування військових містечок Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Додатково зазначив, де знаходяться казарми та гуртожитки.

13 березня 2022 року окупанти здійснили обстріл цих обʼєктів, загалом випустивши понад 30 ракет. Тоді загинуло понад 60 людей, більше 160 було поранено.

Окрім цього, львів’янин передавав ворогу іншу інформацію з метою підривної діяльності проти України.

Правоохоронці затримали навідника у червні 2022 року. На вирок він чекав під вартою.

Вирок суду набирає законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління Служби безпеки України у Львівській області.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news