logo
15/06
14/06
2 ...

У Новояворівську пройшов майстер-клас зі скандинавської ходьби

24-05-2024 11:09180

У Новояворівську пройшов майстер-клас зі скандинавської ходьби
Фото: ЛОВА

Подію організували Львівський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації. 

Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

Захід відбувся на стадіоні імені Олега Русина у Новояворівську, його відвідали понад 40 учасників різного віку. Присутнім провели розминку, навчили техніки скандинавської ходьби та навіть влаштували змагання.

«Нас приємно здивувало, що до заходу доєдналися з десяток учасників, які прийшли зі своїми палицями для скандинавської ходьби. Вони розповіли, що заснували свій осередок цього виду спорту в Новояворівську. Вони разом навчаються, ходять та діляться враженнями. А на майстер-класі мали змогу удосконалити свою техніку», – розповіла організаторка заходу Ірина Олійник.

Так, скандинавська ходьба:

·        Задіює 90% м'язів тіла;

·        Під час заняття спалюється на 40% більше калорій, ніж при звичайній ходьбі;

·        Знижує навантаження на суглоби на 25%;

·        Покращує роботу серця, легенів, опорно-рухового апарату;

·        Зміцнює імунітет, покращує настрій, психоемоційний стан, сон та концентрацію;

·        Доступна людям будь-якого віку та рівня фізичної підготовленості.

«Нещодавно у межах "Спортивних Ігор Львівщини" відбулися змагання зі скандинавської ходьби. Там визначали найсильнішу громаду в трьох категоріях: дорослі, ветерани та люди з інвалідністю. Це лише підкреслює, що цей вид спорту доступний для усіх, а ще це ефективний та приємний спосіб покращити своє здоров'я та самопочуття. А майстер-класи зі скандинавської ходьби проведемо і в інших громадах області», – розповів начальник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news