logo
25/06
24/06
2 ...

У Криму вразили важливий вузол зв'язку російських окупантів

24-05-2024 10:27274

У Криму вразили важливий вузол зв'язку російських окупантів
Фото: Кримський вітер

Агенти партизанського руху «Атеш» повідомляють, що в Алушті було вражено вузол зв'язку російських окупантів (в/ч 28735). 

Про це повідомляє «Атеш» у Telegram.

За словами партизанів, ця військова частина є важливим пунктом зв'язку та управління окупантів у Криму.

Це колишня українська військова частина, яка тепер використовується окупантами.

«Схоже на те, що було завдано значних пошкоджень устаткуванню та знищено безліч окупантів. Ймовірно, також вдалося знищити пункт управління цього центру. Очікуємо на офіційне підтвердження від СОУ», – йдеться у повідомленні.

За словами так званого «губернатора» регіону Сергія Аксьонова, внаслідок удару є загиблі - двоє «випадкових перехожих». Водночас, він каже, що в районі Алушти «зафіксовано влучання по порожньому об'єкту господарського призначення».

Також у рф заявляють, що над Кримом було збито три ракети ATACMS. Крім цього морська авіація знищила три безекіпажні українські катери в Чорному морі.

Натомість ТГ-канал «Кримський вітер» пише про пожежу у військовій частині ФСБ у селищі Семидвір'я, що розташоване в тому ж напрямку від Алушти, що й Сонячногірське.

Також вранці «Кримський вітер» повідомив, що щонайменше 6 балістичних ракет ATACMS влучили у вузол зв'язку радіолокаційних і протиповітряних сил рф.

«На тому місці стоїть радіоантена станції космічного спостереження і кілька будівель об'єкта. Саме по них і було завдано удару, де в той момент перебували високопоставлені військовослужбовці ЗС РФ. І головне - це систематичні удари по радіолокаційних і протиповітряних силах ЗС рф у Криму», - наголошується в повідомленні.

Українська влада поки офіційно не коментувала подію.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news