logo
12/07
08/07
06/07
05/07
04/07
02/07
01/07
2 ...

Японія продовжуватиме підтримку України в сфері медицини

24-05-2024 15:49279

Японія продовжуватиме підтримку України в  сфері медицини
Фото: МОЗ

Ключові напрями співробітництва між Україною і Японією обговорили на зустрічі керівництва МОЗ України з представниками уряду Японії, керівництва Офісу сприяння економічного відновлення України, представниками посольства Японії в Україні та Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA).

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

Зокрема, заступниця міністра охорони здоровʼя Марія Карчевич зазначила важливість підтримки України народом Японії:

«Японія є одним із надійних партнерів, що публічно підтримує нас у нелегкі часи, коли країна переживає руйнування медичної інфраструктури, а ворог забирає життя українців і медичних працівників, зокрема. Така стійкість і незламність є для нас дуже цінною».

За понад два роки повномасштабної війни Японія вже надала Україні фінансової підтримки на більше ніж 12 мільярдів доларів, у тому числі для медичної сфери. 

Представники японської делегації висловили підтримку і намір продовжувати співпрацю. Зокрема, й надалі триватиме взаємодія у відбудові пошкодженої інфраструктури і забезпеченні стійкості медичної сфери. Важливим залишається питання постачання ліків і медичного обладнання.

Йшлося і про розвиток та підтримку питань, що стосуються реабілітації, психічного здоровʼя, інноваційних технологій тощо. Також під час зустрічі було підкреслено важливість забезпечення автономної роботи медичних закладів у зв’язку з постійними обстрілами і пошкодженням енергетичної інфраструктури. 

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news