logo
19/07
18/07
17/07
16/07
15/07
14/07
13/07
12/07
11/07
10/07
2 ...

Поетеса і виконавиця власних пісень Вікторія Бондаренко продовжує збирати Гран-прі

29-05-2024 10:19344

Поетеса і виконавиця власних пісень Вікторія Бондаренко продовжує збирати Гран-прі
Фото: соцмережі

Чергову найвищу нагороду – Гран-прі Міжнародного мультижанрового двотурового фестивалю-конкурсу «Україна-Іспанія» отримала львівська поетеса, авторка слів, музики і виконавиця власних пісень Вікторія Бондаренко.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.

Мистецьке свято авторської пісні у столиці Іспанії Мадриді організували і провели «Формула фест і волонтерський штаб Лад». Серед тих, хто на мінародному рівні представляв Україну, була Вікторія Бондаренко. Там звучала її патріотична пісня «Білий лебідь». Нею вона закликала народи світу підтримати українців, які в боротьбі з путінським злом захищають не лише власну свободу, але й інших країн, зокрема, Європи. Тому словами і музикою благає, що нам потрібний мир, спокій. Щасливе життя також і понад усе.

Нагадаємо, що Вікторія Бондаренко членкиня НСПУ, Всеукраїнського об’єднання «Письменники Бойківщини», активістка громадського і культурного життя Львова та області Бере активну участь у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах і фестивалях у номінації «Авторська пісня». І завжди успіх.

У творчому доробку Вікторії Бондаренко понад тисяча віршів, з них 350 стали популярними піснями. Окремі вона сама виконує, частину до свого репертуару взяли відомі солісти, вокальні ансамблі та хорові колективи. 

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news