logo
20/07
19/07
2 ...

Бойові медики провели заняття з курсантами військової кафедри Львівського медуніверситету

30-05-2024 12:48263

Бойові медики провели заняття з курсантами військової кафедри Львівського медуніверситету
Фото: відділ комунікації і промоції ЛНМУ ім. Данила Галицького

В аудиторії теоретичного корпусу Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького відбулася зустріч студентів із бойовими медиками.

Про це повідомляє відділ комунікації та промоції Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Старший лейтенант медичної служби Олександр Моношин свого часу закінчив Львівський медуніверситет та пройшов курс на кафедрі медицини катастроф та військової медицини, згодом продовжив навчання в Українській військово-медичній академії, отримав диплом військового медика.  Зараз Олександр та його колеги – військові лікарі 3-ої окремої штурмової бригади Збройних Сил України.

Бойові медики поспілкувалися з курсантами-студентами університету, що навчаються за програмою підготовки офіцерів медичної  служби запасу. Йшлося про особливості  медичного забезпечення в умовах бойових дій, алгоритму дій бойових медиків на передовій, при наданні допомоги із різними видами поранень. Гості розповіли про роль та місце військових медиків у підрозділах Збройних Сил України, відповіли на запитання курсантів.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news