logo
20/07
19/07
18/07
17/07
16/07
15/07
2 ...

Незаконна реєстрація права власності на 11 квартир у Солонці: держреєстраторці оголосили підозру

03-06-2024 18:20542

Незаконна реєстрація права власності на 11 квартир у Солонці: держреєстраторці оголосили підозру
Фото: Нацполіції Львівщини

За процесуального керівництва прокурорів Пустомитівської окружної прокуратури повідомлено про підозру державному реєстратору однієї із територіальних громад.

Як повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури, їй інкриміновано несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї та зловживання своїми повноваженнями (ч. 1 ст. 362, ч. 1 ст. 365-2 КК України).

За даними слідства, у період з грудня 2021 року по лютий 2022 року державний реєстратор незаконно зареєструвала права власності на 11 квартир в с. Солонка за фізичними особами без належних для цього правових підстав.

За неправомірну вигоду підозрювана внесла несанкціоновані зміни до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Зокрема, без отримання відомостей з Єдиної електронної системи у сфері будівництва про прийняття в експлуатацію об’єкта нерухомого майна, технічної інвентаризації та присвоєння об’єкту нерухомого майна адреси, а також відсутності договору про поділ майна або рішення суду.

Внаслідок таких дій реєстратора бюджету територіальної громади завдано більше 200 тис. грн. збитків у вигляді не сплати внесків пайової участі будівництва об’єктів нерухомого майна.

Як уточнили у Нацполіції Львівщини, державна реєстраторка – 31-річна жителька міста Золочів.

Leopolis.news