У Львові найсильніші учні та студенти отримають фінансування на відкриття бізнесу
https://leopolis.news/post/106918/u-lvovi-naysylnishi-uchni-ta-studenty-otrymayut-finansuvannya-na-vidkryttya-biznesu
05/06/2024
Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.
Проєкт «Молофактури» покликаний розвинути підприємницькі навички студенства шляхом навчання від Центру підтримки підприємництва, менторської підтримки від бізнесменів-практиків та проходження відбіркового ідеатону, на якому команди презентуватимуть свої напрацювання за час проєкту. Команди з найкращими результатами отримають фінансування розміром 7000 $ на відкриття молодіжної мануфактури у стінах свого навчального закладу.
На перший етап проєкту подались 235 учасників: 14 команд із закладів професійно-технічної освіти та 18 команд з вишів.
На заході в міській раді, де зібрали всіх аплікантів, оголосили 200 учасників, які пройшли відбірковий тур проєкту та запрошені до наступного етапу – навчальних курсів.
Після цього оберуть 12 команд-переможців, які отримають кошти на реалізацію своїх бізнес-проєктів: 7000 доларів надасть USAID в межах програми «Мріємо та діємо» та 100 тисяч гривень профінансує місто.
«Найважливіша річ в житті кожного проєкту – що відбудеться після. Все залежить від студентів і активності опісля оголошення переможців. Прошу аби команди і їхні ідеї проросли і вилились в круті проєкти в кожному закладі професійно-технічної освіти та закладі вищої освіти нашого міста», – наголосив Андрій Москаленко, перший заступник міського голови.
Проєкт «Молофактури» втілюється в межах програми «Мріємо та діємо», яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX. Проєкт реалізовується МолоДвіжЦентром із мережі ТВОРИ! в межах реалізації титулу «Львів – молодіжна столиця Європи’25» за підтримки Львівської міської ради.
«Проєкт “Мріємо та діємо” вже три роки реалізовується в Україні. За цей час ми втілили багато проєктів, з метою залучити молодь до підприємництва. Тих, які стали стійкими – менше ніж нам хотілося б. Команда МолоДвіжЦентру із мережі ТВОРИ! переконали нас, що проєкт «Молофактури» відрізняється від інших. Основні фактори: 73% молодих українців хотіли б мати власну справу; робітничі професії – найпотрібніші і найперспективніші в умовах відбудови; співпраця з інституціями освіти – запорука стійкості», – каже Юлія Ткачук, заступниця директорки програми USAID «Мріємо та діємо», що виконується IREX.
Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news