logo
24/07
2 ...

Львівський медуніверситет навчатиме вступників за новими спеціальностями

06-06-2024 16:11380

Львівський медуніверситет навчатиме вступників за новими спеціальностями

Про підготовку Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького до підготовки студентів за новими освітніми програмами та спеціальностями інформували ще кілька місяців тому.

Про це йдеться у повідомленні університету.

І от напередодні старту вступної кампанії – 2024 Міністерство освіти та науки України видало нашому Університету відповідні ліцензії. Відтак, до традиційних «Медицини», «Педіатрії», «Стоматології», «Фармації» додалася нова спеціальність –  227 «Терапія та реабілітація», спеціалізація 227.01 «Фізична терапія». Підготовка за нею здійснюватиметься за освітнім ступенем «бакалавр» і триватиме 4 роки. До слова, для вступу на цю спеціальність не потрібно мати конкурсний бал 150, як це вимагається для інших спеціальностей. Вступ проходитиме  за результатами НМТ 2022-2024 років чи ЗНО за 2021 рік. Форма навчання – денна.

Ще однією новою освітньою пропозицією Університету буде навчання за спеціальністю 073 «Менеджмент», освітня програма «Менеджмент в охороні здоровʼя». Освітній ступінь – магістр. Вступ відбуватиметься на основі вже здобутої освіти рівня бакалавра, спеціаліста, магістра за результатами ЄВІ з іноземної мови та ЄФВВ (предметний тест з управління та адміністрування) Термін навчання -1,5 роки. Форми навчання – денна та заочна. 

Ліцензований обсяг – 50 місць для кожної спеціальності.

 Окрім того, ЛНМУ ім. Данила Галицького в числі трьох «пілотних» медичних ЗВО подав документи на ліцензування нової спеціалізації 224.02 «Протезування-ортезування» (для підготовки протезистів-ортезистів) . Цю спеціалізацію Міністерство охорони здоров’я України затвердило для підготовки здобувачів вищої освіти ступеня магістра за спеціальністю 224 «Технології медичної діагностики та лікування» лише чотири місяці тому. Очікується, що й ця спеціальність буде включена до цьогорічних конкурсних пропозицій. 

Leopolis.news