logo
23/07
22/07
20/07
19/07
18/07
17/07
16/07
15/07
14/07
13/07
12/07
2 ...

Панас Буйний дасть концерти у містах Львівщини

06-06-2024 17:45279

Панас Буйний дасть концерти у містах Львівщини

Популярний український співак Панас Буйний розпочинає захоплюючий концертний тур.

Про це повідомляє пресслужба співака. 

Місця для концертів були визначені шляхом голосування у соціальних мережах, і обрані п'ять міст: Миколаїв, Золочів, Радехів, Калуш і Дрогобич. Кожне з цих міст має особливе значення для співака, адже саме там відбулися його перші важливі виступи та події. 

Концертний тур розпочинається містом Миколаїв. Для Панаса це місто означає початок його успішної кар'єри, тут він вперше виступав на великій сцені під час благодійного концерту, що було важливим етапом у його творчому житті.

«Моя команда поповнилась концертним директором Романом Гречило- це чудовий музикант і як виявилось прекрасний та відповідальний організатор. Він радикальними методами  надихнув мене з командою на концертрий тур. Ми обрали міста через просте голосування в сторіс в одній з соц.мереж. Таким чином було визначено п’ять міст, де мене найбільше чекають. Ці міста особливі для мене. В кожному з них в мене були свої перші здобутки у творчості. Кожен концерт має свої нововведення та свої класні емоції, приходьте, підтримуйте і все побачите!»,- ділиться Панас Буйний. 

Кожне з цих міст має свою унікальну атмосферу, що робить їх ідеальними місцями для проведення концертного туру.

Усі концерти обіцяють нові емоції та незабутні враження. Панас Буйний прагне, щоб кожен гість на концерті отримав максимум позитиву та релаксу, забувши на час виступу про свої проблеми. Артист запевняє, що зробить все для того, щоб після концерту кожен вийшов з посмішкою на обличчі. 

"Усіх чекаємо 9 червня в 19:00, Миколаїв, Львівська обл., МПК, Майдан незалежності, 4", - йдеться в анонсі заходу.

Leopolis.news