logo
21/07
20/07
19/07
2 ...

Львівський університет природокористування уклав угоду щодо тривалої співпраці з науковцями із Кореї

07-06-2024 09:13207

Львівський університет природокористування уклав угоду щодо тривалої співпраці з науковцями із Кореї
Фото: Львівський національний університет природокористування

Нещодавно Львівський національний університет природокористування відвідала делегація представників науки і бізнесу Республіки Корея в складі президента KUNBA (Korea Ukraine New Building Association) професора Лі Ян Гу, генерального секретаря KUNBA Ph.D. Чоі Юнг Хо, голови Євразійської Бізнес Асоціації Янга Юнг Хо, віцепрезидента компанії Sambu Engineering & Construction Co Ltd Лі Ингина у супроводі CEO Industrial Park Global Developement Сергія Бадяка. 

Про це повідомляє пресслужба вишу.

Виконувач обов’язків ректора ЛНУП професор Василь Лопушняк представив гостям стратегічні завдання діяльності університету, наголосив на важливості широкої міжнародної співпраці у сфері науки та трансферу технологій, на готовності колективу університету до участі в реалізації програм міжнародної підтримки науки і освіти в часі війни та повоєнного періоду. 

Представники корейської делегації висловили підтримку народу України в боротьбі за свободу, наголосив на важливості збереження цінностей демократії для подальшого розвитку суспільства, відзначивши необхідність використання багатого досвіду Кореї, відомого у всьому світі як «Корейське диво», зі стрімкого повоєнного розвитку економіки, а саме сфери будівництва, агровиробництва та охорони навколишнього середовища з використанням найсучасніших технологічних досягнень.

«Підтвердженням намірів щодо тривалої співпраці сторін стало підписання Меморандуму між KUNBA, Sambu Engineering & Construction Co Ltd та Університетом», - підсумував виконувач обов’язків ректора Василь Лопушняк.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news