logo
20/07
19/07
18/07
17/07
2 ...

Мешканці Бродів провели в останню дорогу полеглого молодого авіатора Дениса Бадіку

10-06-2024 14:442449

Мешканці Бродів провели в останню дорогу полеглого молодого авіатора Дениса Бадіку

У понеділок, 10 червня, мешканці Бродів у центрі міста навколішки зустріли тіло полеглого військового авіатора, старшого лейтенанта Дениса Бадіку, який загинув ще у березні 2022 року над Маріуполем.

Бродівчани траурною процесією – у скорботі та з молитвами – пройшли вулицями центральної частини міста та попри мобільну Алею Героїв новітньої російсько-української війни, а потім тіло 22-річного Героя побратими повезли до його рідної домівки у місті Вінниця.  

Денис Бадіка службу проходив на посаді льотчика-штурмана гелікоптера вертолітної ланки вертолітної ескадрильї 16 окремої бригади армійської авіації «Броди». 31 березня 2022 року він був у складі мужнього екіпажу вертольота Мі-8 разом із командиром Юрієм Тимусем та  бортмеханіком Іваном Ваховським. Того дня вони евакуйовували з оточеного Маріуполя важкопоранених. На зворотному шляху, коли гелікоптер піднявся в небо, його збили московські окупанти.

Понад 26 місяців Денис Бадіка вважався зниклим безвісти і лише тепер бродівчани та побратими-авіатори віддали йому належну шану й провели в останню дорогу.

Михайло Шишка, для Leopolis.news

Фото автора