logo
15/06
14/06
13/06
12/06
11/06
10/06
08/06
07/06
2 ...

Зеленський зустрівся із Штайнмаєром

11-06-2024 13:44282

Зеленський зустрівся із Штайнмаєром

Президент України Володимир Зеленський у Німеччині провів зустріч із Федеральним президентом Франком-Вальтером Штайнмаєром.

Про це він написав у Телеграм.

«Обговорили безпекову ситуацію в Україні та наші поточні потреби на тлі російських атак на українську енергетику й активних бойових дій вздовж усього фронту.

Поспілкувалися щодо очікувань України від результатів інавгураційного Саміту миру. Розглянули також партнерство між українськими та німецькими містами й громадами», – зазначив Зеленський.

Натомість він подякував Німеччині за прийняття та організацію цьогорічної Міжнародної конференції з питань відновлення України.

«Високо цінуємо загальноєвропейське лідерство Німеччини та всю надану Україні допомогу. За підсумками міжнародної Конференції з питань відновлення України розраховуємо на конкретні домовленості та результати для розвитку економіки, притоку іноземних інвестицій та ліквідації наслідків масштабних руйнувань, спричинених російською агресією», – зазначив Зеленський.

Під час зустрічі також обговорили партнерство між українськими та німецькими містами й громадами. Президенти взяли його під спільний патронат у жовтні 2022 року. Тоді ж Франк-Вальтер Штайнмаєр приділив особливу увагу відбудові Чернігівщини.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news