logo
15/06
14/06
2 ...

Срібні нагороди у Міжнародному турнірі отримали юні футболісти Мостиської ДЮСШ

11-06-2024 15:10449

Срібні нагороди у Міжнародному турнірі отримали юні футболісти Мостиської ДЮСШ
Фото: Євгена Склярова

Юні футболісти Мостиської ДЮСШ вибороли срібні нагороди Міжнародного турніру «Twierdzą Przemysł», який проводиться вже всьоме і є одним з найбільших турнірів Східної Польщі.

24 команди боролись за головні нагороди змагань. Учасниками відбіркових груп були дві команди Мостиської ДЮСШ. Наймолодша команда на турнірі, під керівництвом тренера Андрія Шагала, показала чудову гру і здобула місце у середині підсумкової турнірної таблиці. А юні вихованці тренера Євгена Склярова до останнього боролись за золото змагань, і здобули в підсумку срібні нагороди. Переможцем змагань стала команда футбольної академії «Iglopol» Dembica, a бронзовим призером – клуб  SMS Przemysł.

Кращим воротарем турніру визнано вихованця Мостиської ДЮСШ Максима Ламаха.

Директор Мостиської ДЮСШ Євген Скляров отримав з рук президента «UKS Orlik Przemyśl»  Генрика Ласкажевського нагороду за 20-річну співпрацю між ДЮСШ МОСТИСЬКА та «UKS Orlik Przemyśl». Співпраця продовжується, незважаючи на складні обставини, а учні Мостиської ДЮСШ мають можливість долучатись до змагань та турнірів, які організовують наші друзі з Польщі.

Галина СОРОКА, для Leopolis.news