logo
21/07
20/07
19/07
2 ...

Байден схвалив відправку в Україну другої системи Patriot – ЗМІ

12-06-2024 09:26225

Байден схвалив відправку в Україну другої системи Patriot – ЗМІ
Фото: ілюстративне

Президент США Джо Байден прийняв рішення після низки зустрічей і дебатів про відправку в Україну вже другого американського зенітно-ракетного комплексу Patriot.

Про це повідомляє видання The New York Times з посиланням на неназваних високопосадовців американської адміністрації та військових, пише «Українська правда».

«Рішення пана Байдена було прийнято минулого тижня після низки зустрічей на високому рівні і внутрішніх дебатів про те, як задовольнити нагальні потреби України в посиленні протиповітряної оборони, не ставлячи під загрозу боєготовність США», – йдеться у повідомленні.

Видання з посиланням на офіційні особи зазначає, що друга система Patriot прибуде з Польщі, де вона захищала ротацію американських військ, які повертатимуться до Сполучених Штатів.

За словами американських офіційних осіб, система може бути розгорнута на лінії фронту в Україні протягом наступних кількох днів, залежно від технічного обслуговування або модифікацій, яких вона потребує.

«Представники адміністрації сподіваються, що розгортання ще однієї американської системи Patriot підштовхне союзників зробити те ж саме», - зазначає видання.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news