logo
21/07
20/07
19/07
2 ...

Плетенчук покидає посаду пресофіцера Сил оборони півдня

12-06-2024 11:38225

Плетенчук покидає посаду пресофіцера Сил оборони півдня
Фото: зі сторінки у Facebook

Очільник Центру стратегічних комунікацій та речник Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук повідомив, що залишає цю посаду і повертається до виконання обов’язків речника ВМС.

Про це Дмитро Плетенчук повідомив у Facebook.

«Шановні колеги, доповідаю: наразі моє відрядження до Сили оборони півдня України в якості очільника Центру стратегічних комунікацій та речника угрупування закінчено.

Так було сплановано від початку. Прошу не шукати ніяких подвійних сенсів або «зрадоньки», – повідомив Плетенчук.

За його словами, він виконав свої функціональні обов’язки в якості «кризового менеджера» і повернувся на посаду речника ВМС.

Плетенчук також подякував керівництву і команді.

«177 етерів, 15 брифінгів, 19 інтерв'ю і кілька кадрових перестановок, зміна політики взаємодії та діалог — такими для мене були ці 45 діб», – зазначив Плетенчук.

Нагадаємо, низка журналістів звернулася до військового керівництва України з вимогою замінити керівницю об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталію Гуменюк, адже вона «забороняє висвітлювати воєнні злочини росіян  та не дає показувати оборонців Херсонщини».

Сама Гуменюк заперечила викладені у заяві журналістів твердження.

18 квітня понад 150 медійників з України та з-за кордону звернулися до парламентського комітету з питань свободи слова із закликом про звільнення керівниці комунікацій Сил оборони півдня Наталі Гуменюк.

19 квітня Генштаб ЗСУ повідомив, що Наталю Гуменюк звільнили з посади речниці Сил оборони півдня.

22 квітня стало відомо, що Об’єднаний координаційний пресцентр Сил оборони півдня очолить речник Військово-морських сил капітан третього рангу Дмитро Плетенчук.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news