logo
21/07
20/07
19/07
2 ...

Стало відомо, як зросла кількість відгуків на вакансії Сил оборони від чоловіків призовного віку

12-06-2024 17:18296

Стало відомо, як зросла кількість відгуків на вакансії Сил оборони від чоловіків призовного віку
Фото: ілюстративне

За інформацією порталу work.ua, загальні тенденції ринку праці відображаються також і на військовому рекрутингу.

Як пише finance.ua, у травні тут були й свої особливості.

У травні 621 підрозділ мав хоча б одну вакансію на work.ua/zsu/, що на 4% більше за показники квітня. Кількість пропозицій роботи своєю чергою збільшилася на 15% і складає 4 770 вакансій

У травні найбільший приріст вакансій (+23%) був у категорії «Медицина, фармацевтика». Вона витіснила з трійки лідерів категорію «Телекомунікації та зв’язок». А найбільше вакансій, як і раніше, маємо у категоріях «Охорона, безпека» і «Транспорт, автобізнес».

Вперше кількість відгуків на вакансії від Сил оборони зросла — у травні шукачі надіслали 16 764 відгуків, що на 10% більше, ніж у квітні. Попри це, показник конкуренції впав, адже кількість відгуків не встигає за кількістю вакансій.

Серед шукачів, що відгукувалися на вакансії Сил оборони у травні, 35% жінок і 65% чоловіків.

У травні зросла кількість відгуків від чоловіків віком від 25 до 55 років — такі шукачі надіслали на 19% більше відгуків, ніж у квітні.

Нагадаємо, ще у листопаді минулого року Міністерство оборони запустило проєкт рекрутингу до війська. Його підтримали великі онлайнові платформи — Lobby X, Work.ua, Robota.ua, OLX.ua, Державна служба зайнятості.

Людина може обрати собі відповідний підрозділ і посаду відповідно до свого досвіду та стати на службу саме до його лав, а не опинитися там, куди закине жереб мобілізації невідомо в якій ролі.

Рекрутинг — історія про армію на основі контракту. Людина, враховуючи свій цивільний досвід та побажання, може податися на конкретну посаду в конкретній частині. Посади розміщуються на чотирьох онлайн-платформах з пошуку роботи. Це відбувається абсолютно безкоштовно як для Міністерства оборони чи військової частини, так і для шукачів.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news