logo
22/07
21/07
2 ...

На Львівщині тривають заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху

12-06-2024 21:24294

На Львівщині тривають заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху
Фото: пресслужби ЛОВА

Йдеться про встановлення дорожніх знаків та розмітки на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення.

Встановлення дорожніх знаків є критично важливим для забезпечення безпеки як дорожнього, так і залізничного транспорту. Адже дорожні знаки попереджають водіїв про наближення до залізничного переїзду, даючи їм достатньо часу для зниження швидкості та підготовки до можливої зупинки. 

Відтак, у Самбірському районі на автомобільній дорозі С141409 Кружики – Нагірне встановлено дорожні знаки перед трьома залізничними переїздами, а також облаштовано три пішохідні переходи з встановленням дорожніх знаків та нанесенням горизонтальної дорожньої розмітки. Виконавець будівельних робіт: ТОВ «Трафік Менеджмент Груп».

«Заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху здійснюються в межах реалізації Програми розвитку мережі й утримання  автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2021 – 2025 роки, якою цьогоріч на вказані потреби передбачено близько 1,5 млн грн. Надалі роботи будуть продовжуватися в межах передбаченого фінансування», – повідомляє директор департаменту дорожнього господарства ЛОВА Орест Шуліковський.

Департамент дорожнього господарства закликає водіїв бути уважними, дотримуватись правил дорожнього руху та поважати права пішоходів. Пам'ятайте, що кожен з нас може зробити свій внесок у створення безпечного дорожнього середовища.

Leopolis.news