logo
24/07
2 ...

Військові медики опанували новий щабель у галузі щелепно-лицьової хірургії

13-06-2024 08:33259

Військові медики опанували новий щабель у галузі щелепно-лицьової хірургії
Фото: Тарас Грень

Тепер складні операції, які виконувалися за кордоном, можна зробити в Україні.

Про це повідомили у ВМКЦ Західного Регіону.

Ще кілька років тому українських воїнів із подібними пораненнями відправляли на операцію та лікування лише за кордон. Звісно, це викликало чимало проблем. Однак українська військова медицина не стоїть на місці і постійно розвивається. Тепер хірурги одного з військових шпиталів, що розташований на теренах західної України, виконують операції з реконструктивної хірургії з використанням вільних м'язево-кісткових флипів на судинній ніжці.

«Для проведення операцій такого рівня потрібно мати кілька складових, - поділився начальник відділення щелепно-лицьової хірургії підполковник медичної служби Микола Синюк. – Зокрема підготовлений персонал та відповідна сучасна медична апаратура. Зараз у нашому шпиталі є все. Це дозволяє нам проводити операції високого ступеня складності».

За словами Миколи Синюка, тепер українські Герої, які отримали мінно-вибухові поранення обличчя, матимуть якісне медичне забезпечення в Україні. І наші військові хірурги зроблять все, щоб відновити не лише можливості добре пережовувати їжу та чітко артикулювати звуки, але й забезпечити належну естетику в щелепно-лицьовій хірургії.

«Ми робимо все, щоб розвивати українську військову медицину, зокрема в галузі щелепно-лицьової хірургії, - наголосив підполковник медичної служби Микола Синюк. – Адже наші воїни повинні отримувати лише якісну медичну допомогу, незважаючи на складність поранень». 

Leopolis.news