logo
21/07
20/07
19/07
2 ...

Юрій Костенко презентує у Львові четверте видання «Історії ядерного роззброєння України»

13-06-2024 18:20299

Юрій Костенко презентує у Львові четверте видання «Історії ядерного роззброєння України»

18 червня 2024 року о 18:00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Р. Іваничука відбудеться зустріч з відомим політиком, народним депутатом України п’яти скликань Юрієм Костенком та презентація четвертого видання його книги «Історія ядерного роззброєння України».

Про це повідомили організатори заходу. 

Перше видання книги  вийшло у 2015 році накладом 1000 прим. У 2017 році книгою зацікавився Гарвардський університет, і після детального вивчення та звірки всіх фактів та документів, університет видав книгу англійською мовою у двох варіантах, один з яких — посібник для студентів політології Гарварду. Четверте видання «Історії ядерного роззброєння України» є відповіддю на зростання популярності книги в Україні і світі.

Дослідження видане на основі документів, зокрема, секретних, а також публікацій у західних, російських та українських ЗМІ, невідомих загалові фактів про кулуарну частину процесу від безпосереднього учасника подій.

Історію відмови від третього у світі ядерного потенціалу автор виклав в контексті становлення державних інституцій України у перші три роки незалежності, "гри в дві руки" з боку США й Росії, а також "громадянської війни" в коридорах української влади - між новою та пострадянською генераціями політиків.

На презентації можна буде придбати книгу з автографом автора за донатний внесок на перемогу. Кошти, виручені від продажу книги, Юрій Іванович передає на потреби ЗСУ.

Leopolis.news