logo
20/07
19/07
18/07
17/07
16/07
15/07
14/07
13/07
12/07
11/07
2 ...

Віктор Винник і МЕРІ здивували новим фольклорним кліпом на пісню «Красиво»

13-06-2024 16:56219

Віктор Винник і МЕРІ здивували новим фольклорним кліпом на пісню «Красиво»

Рівно рік тому побачив світ найновіший альбом Віктора Винника і МЕРІ «Жити, щоб пам’ятати». Поміж інших він умістив три пісні так званого «балканського циклу». Запальний трек «Чорні очі» вийшов дещо раніше і дуже полюбився шанувальникам, а тепер настала черга неймовірно ліричної і проникливої композиції під назвою «Красиво».

Хоча гурт МЕРІ позиціонується як рок-формація, Віктор Винник давно зізнавався у любові до фольк-музики, особливо до балканських мотивів. Він пояснює це тим, що народився у Карпатах, а звідти до Балкан не так вже й далеко. 

Щоб збагатити відео фольклорними нотами, режисер кліпу Віктор Винник запросив до співпраці артистів Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні і танцю «Верховина» з Дрогобича під керівництвом Сергія Дмитрієва. Головні ролі зіграли актори Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича Тетяна Моджук та Юрій Федчук.

https://www.youtube.com/watch?v=i3C1nQjuYuw

За задумом режисера актори повинні були пережити в кадрі кілька важливих етапів свого життя в той час, як артисти балету і оркестру символізували собою життєву круговерть. Відео вийшло лаконічним, але водночас наповненим символікою, змістами та емоціями. А завдяки яскравим костюмам артистів «Верховини» отримало неймовірний український карпатський вайб. 

Віктор Винник залишився дуже задоволеним такою творчою співпрацею і в майбутньому не виключає можливості подальших спільних проєктів. А поціновувачів української музики з балканським присмаком ми запрошуємо переглянути нове відео від Віктора Винника і МЕРІ «Красиво».