logo
18/07
17/07
15/07
12/07
11/07
10/07
09/07
07/07
06/07
03/07
02/07
01/07
30/06
2 ...

Укрпошта презентувала марку до Євро-2024 (ФОТО)

13-06-2024 18:02225

Укрпошта презентувала марку до Євро-2024 (ФОТО)
Фото: Укрпошти

Сьогодні, 13 червня, у німецькому місті Вісбаден відбулася презентація нової марки від Укрпошти, присвяченій участі національній збірній з футболу у Євро 2024 – «Україно, вперед!».

Про це інформує прес-служба Укрпошти.

У церемонії спецпогашення взяли участь генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський, головний тренер національної збірної України з футболу Сергій Ребров та Генеральний Консул України у Франкфурті Вадим Костюк.

Вже за декілька днів національна збірна України з футболу зіграє свій перший матч на Євро-2024 і на цілий місяць футбольна лихоманка охопить всю країну. Укрпошта, яка завжди підтримує всі важливі події в житті країні, доєдналась до лав футбольних вболівальників та разом з Українською асоціацією футболу презентувала марку  «Україно, вперед!». Поштова марка має круглу перфорацію та містить зображення футбольного м'яча з логотипом Української асоціації футболу. Вона надрукована на самоклеючому папері у форматі буклету, що робить її зручною для колекціонування та використання.

 - З початку 2001 року Укрпошта випустила понад 30 марок з футбольною тематикою, а під час проведення Євро-2012 стала офіційним ліцензіатом УЄФА. Цього разу ми також не змогли залишитися осторонь і разом з нашою національною збірною та за підтримки Української асоціації футболу презентуємо марку «Україно, вперед!», - зазначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський. - Як в серцях багатьох українців, так і серед моїх особистих захоплень, футбол завжди займає почесне місце. Випускаючи цю марку, ми не тільки хочемо підтримати наших хлопців, а й запросити всіх разом з Укрпоштою вболівати за збірну України з футболу на Євро-2024.

Головною метою випуску марки «Україно, вперед!» стало не лише підтримати національну збірну з футболу на Євро-2024, а й створити символ солідарності та патріотизму, що об'єднує всіх українців навколо спільної мети.

- Для збірної України надзвичайно важливо відчувати підтримку вболівальників. Головна пошта України за підтримки Української асоціації футболу випустила марку, яка символізує обʼєднання усієї країни навколо футболу. Навіть у такі важкі для України часи важливо залишатися єдиною нацією, берегти і примножувати наші традиції, і продовжувати вболівати за збірну. Впевнений, що ця марка користуватиметься попитом серед колекціонерів та стане гарним сувеніром для вболівальників,- розповів головний тренер збірної України Сергій Ребров.

Тираж марки «Україно, вперед!»– 560 000 примірників. Номінал марки – U (відповідає тарифу на пересилання внутрішніх простих листів без оголошеної цінності масою до 50 грамів і поштових карток, еквівалент  – 15,00 грн). Придбати поштову марку можна онлайн у Поштовому маркеті та у відділеннях Укрпошти.

Leopolis.news