logo
25/07
24/07
2 ...

Віднині автобус №45 курсуватиме за частково зміненим маршрутом

17-06-2024 09:09420

Віднині автобус №45 курсуватиме за частково зміненим маршрутом
Фото: ілюстративне, Роман Балук

За інформацією управління транспорту ЛМР, з понеділка, 17 червня, міські автобуси №45 частково змінять маршрут руху. Так, замість вулиць Франка – Вітовського, автобуси поїдуть по вулиці Дорошенка в обох напрямах.

Як повідомляє пресслужба Львівської міської ради, це дозволить зменшити інтервали руху та дублювання трамвайного маршруту №3. Крім того, кінцеву зупинку від ТРЦ «Вікторія Ґарденс» перенесуть на вул. Симоненка.

«Організація дорожнього руху біля ТРЦ “Вікторія Ґарденс” не дозволяє залишити там цю зупинку. Тому встановлюємо її на вул. Симоненка», – пояснив директор департаменті міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.

Схема руху, за якою з понеділка курсуватимуть автобуси №45:

вул. Наукова (зупинка «Симоненка») – вул. Княгині Ольги – вул. Академіка А. Сахарова – вул. М. Коперника – вул. П. Дорошенка – просп. Свободи – пл. А. Міцкевича – пл. Галицька – пл. Соборна – вул. І. Франка – пл. Соборна – пл. Галицька – пл. А. Міцкевича – просп. Свободи – вул. П. Дорошенка – вул. М. Коперника – вул. С. Бандери – вул. М. Вербицького – вул. М. Коперника – вул. Академіка А. Сахарова – вул. Княгині Ольги – вул. Наукова (зупинка «Симоненка»).

Нагадаємо, після тривалої перерви, курсування автобусів №45 відновили у травні цього року. Маршрут обслуговує комунальне АТП-1. Так, у робочі дні на лінії курсує 5 транспортних засобів з інтервалом 18 хвилин, та 4 – у вихідні з інтервалом 22 хвилини. Перше відправлення від вул. Симоненка буде о 7:00, а з пл. Галицької – о 7:45. Останні рейси з обох кінцевих зупинок будуть о 21:00.

Актуальні розклади руху громадського транспорту можна переглянути за посиланням: https://lviv.rozklad.in.ua/.

До слова, у травні у Львові також відновили роботу автобусів №12. А з п’ятниці, 14 червня, у місті курсуватиме ще один маршрут, що тривалий час не працював, – №57.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news