logo
24/07
2 ...

Представники Львівського ветуніверситету взяли участь у програмі INTERACT 2.0 у Польщі

14-06-2024 21:09222

Представники Львівського ветуніверситету взяли участь у програмі INTERACT 2.0 у Польщі
Фото: Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицього

Упродовж 10–14 червня 2024 року на базі Вроцлавського природничого університету у межах проєкту EU GREEN відбувся Staff Week представників провідних університетів Європи, котрі зосереджені на створенні сучасного освітнього простору та забезпеченні можливостей для міжнародних проєктів.

Про це повідомляє пресслужба Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького на цій міжнародній події представляли очільник вишу, професор Іван Парубчак, проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Ігор Двилюк та професор, завідувач кафедри акушерства гінекології та біотехнології відтворення тварин Василь Стефаник.

Учасники зустрічі мали змогу обговорити чимало актуальних для освітніх закладів питань, зокрема якості надання освітніх послуг, престижності та конкуретоспроможності університетів, розвитку інноваційних напрямів діяльності, співпраці з міжнародними інституціями, створення міжнародних проєктів та особливостей формування грантових заявок.

Серед насиченої програми проєкту учасників ознайомили з можливостями співпраці з транснаціональним альянсом європейських університетів EU GREEN. Окрім того, усім зацікавленим провели екскурсію Новітнім центром переробки та харчових технологій Вроцлавського природничого університету, який працює над створенням та апробацією технологій виробництва м’ясної продукції, випікання хліба, виробництва пива, вина та сидру. Центр обладнаний новітніми лабораторними комплексами для визначення якості та безпечності продуктів харчування.

Якщо узагальнити враження від участі Staff Week представників провідних університетів Європи, що проходив у Вроцлавському природничому університеті у межах проєкту EU GREEN, варто відзначити, що учасникам створили потужну платформу для презентування себе як суб’єктів освітньої сфери, для налагодження співпраці між українськими та європейськими закладами освіти, а також надали вичерпну інформацію та практичні рекомендації стосовно особливостей формування грантових заявок.

Leopolis.news