logo
21/07
20/07
19/07
18/07
2 ...

Зеленський прибув до Швейцарії на Саміт миру

14-06-2024 19:22250

Зеленський прибув до Швейцарії на Саміт миру
Фото: Офісу президента

Президент України Володимир Зеленський прибув до Швейцарії, де візьме участь у Глобальному саміті миру.

Про це він написав у соцмережах.

«Попереду два дні активної роботи з країнами з усіх куточків світу, із різними народами, які, проте, об'єднані спільною метою – наблизити справедливий і тривалий мир для України», – зазначив Зеленський.

«Саміт миру дасть змогу глобальній більшості зробити конкретні кроки у сферах, що важливі для кожного у світі: ядерна та продовольча безпека, повернення військовополонених і всіх депортованих осіб, зокрема депортованих українських дітей», – додав він.

За словами Зеленського, у Саміті візьмуть участь близько 100 країн і міжнародних організацій.

«Вдячний усім, хто вирішив долучитися та продемонструвати глобальне лідерство й відданість миру, міжнародному праву та Статуту ООН», – наголосив він.

«Як відповідальна світова більшість, разом ми маємо докласти всіх зусиль, щоб покласти край війнам, агресіям і колоніальній окупації та унеможливити їхнє повторення. Упевнений, що всі люди світу хочуть справедливого миру та поваги до кожної нації.

Саме тому формат Саміту передбачає можливість для кожної нації продемонструвати своє лідерство в досягненні спільних цілей. Голос відповідальної світової більшості здатен наблизити мир і відновити повну силу Статуту ООН», – зазначив Зеленський.

Як відомо, Глобальний саміт миру відбудеться у Швейцарії 15–16 червня. 

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news