logo
24/07
2 ...

У Дрогобичі виявили факт продажу підробленої Дрогобицької солі

15-06-2024 13:52429

У Дрогобичі виявили факт продажу підробленої Дрогобицької солі
Фото: Дрогобицька міська рада

Днями у Дрогобичі було виявлено факт продажу фальсифікованої партії Дрогобицької солі. 

 

Про це повідомила адміністрація Солевиварювального Дрогобицького Заводу», отримавши інформацію від споживачів, які начебто придбали підробку на місцевому ринку, інформує Дрогобицька міська рада.

"Ця сіль продається в упаковці, схожій на нашу продукцію “Дрогобицька сіль йодована”, але на ній відсутня дата виробництва. Такий товар є підробкою і може становити загрозу для вашого здоров’я. Просимо вас бути вкрай уважними при купівлі солі та перевіряти, щоб на упаковці була вказана дата виробництва", – йдеться у повідомленні сільзаводу.

Як відомо, «Дрогобицька сіль» виготовляється та фасується виключно на «Солевиварювальному Дрогобицькому Заводі», відповідно до всіх норм та стандартів якості. Унікальна технологія виварювання солі є незмінною століттями. Саме вона робить дрогобицьку сіль унікальною та кришталево чистою.

На фото неозброєним оком видно, що підробка відрізняється від оригінальної продукції. Фальсифікована сіль є сірою та кам’янистою на вигляд.

У разі придбання підробленої дрогобицької солі чи будь-якої фальсифікованої продукції  потрібно негайно звернутися до органів поліції та Держпродспоживслужби. 

 

Підготувала Леся Бурбан, Leopolis.news