logo
24/07
2 ...

Петиція про будівництво нового корпусу гімназії "Провесінь" на вул. Тракт Глинянський набрала достатню кількість голосів 

15-06-2024 14:34115

Петиція про будівництво нового корпусу гімназії
Фото: ілюстративне

Петиція про завершення будівництва нового корпусу гімназії "Провесінь" на вулиці Тракт Глинянський, 151-Б набрала кількість голосів, яка потрібна для розгляду її у міській раді.

 

Роботи з реконструкції та добудови приміщення гімназії "Провесінь" розпочались ще у 2019 році, написано у петиції

Cтаном на сьогодні зведені стіни та зроблено частково перекриття. Проте роботи призупинені. У 2022 році завершено лише покрівельні роботи, щоб зупинити замокання та нищення зведених конструкцій. На 2023 рік у міському бюджеті було передбачено 6 млн грн, проте в підсумку коштів не було використано управлінням освіти та підрядником.

"Мікрорайон, який постійно зростає, дуже потребує та після завершення будівництва матиме новий шкільний корпус з таким необхідним укриттям, класними кімнатами, актовим і спортивним залами, тиром та харчоблоком. Разом з садочком та басейном буде чудовий навчальний комплекс, який вирішить освітянські проблеми у мікрорайоні. На початок навчального року 2021-2022 у гімназії "Провесінь" діяло 16 класів, ще 4 класи були у другу зміну, разом це 343 учні. У навчальному році 2022-2023 діяло вже 17 класів та 5 класів у другу зміну. Кількість учнів стало 378. На початок навчального року 2023-2024 навчається 18 класів з кількістю учнів - 404. У діючому приміщенні гімназії деякі навчальні класи мають площу 37-40 кв.м, при нормі 60 кв.м. Протягом 2021-2023 років у дошкільному відділенні гімназії діяло 6 груп, кількість дітей у яких становило 170-180 при нормі на 6 груп - 120 дітей", - наголошує авторка петиції. 

Також дуже важливою є проблема з відсутністю укриття для дітей, на третьому році повномасштабної російської агресії. Частина школярів змушені під час повітряної тривоги бігти до укриття у житловий комплекс, який знаходиться в 10-15 хв пішки від гімназії.

"Зважаючи на активну забудову нашого мікрорайону ми розуміємо, що кількість дітей дошкільного та шкільного віку щороку буде лише зростати. Тому це питання з часом буде лише загострюватись та потребує негайного вирішення. Завершення будівництва нового корпусу гімназії дозволить вирішити низку питань, які є вкрай актуальними, зокрема під час воєнного стану. Перш за все, це забезпечення школи та садочку надійним укриттям. В школі буде змога відкрити нормальний спортивний зал, а також приміщення тиру для допризовної підготовки дітей. Також буде можливість збільшити кількість дошкільних груп та класів школи та повернутися до навчального процесу в одну зміну", - йдеться у петиції.

Підготувала Леся Бурбан, Leopolis.news