logo
14/07
13/07
2 ...

У Бродах відбувся волейбольний турнір з пляжного волейболу серед школярок в пам’ять про новітніх Героїв

16-06-2024 12:26198

У суботу,  15 червня, в Бродах, на центральному стадіоні «Ювілейний», відбувся волейбольний турнір з пляжного волейболу серед дівчат 2007 року народження і молодших.

Турнір із назвою «Пам’ять про Героїв не повинна вмирати» був присвячений Героям-бродівчанам, полеглим у новітній російсько-українській війні.

До участі у волейбольних змаганнях було запрошено команди юних гравчинь із числа мешканок колишнього Бродівського району, а сьогодні Бродівської, Заболотцівської та Підкамінської територіальних громад. Але, з якихось причин, Заболотцівська ТГ своїх команд для участі у волейбольному турнірі не прислала.

Під час змагань юні волейболістки показали цікаву гру. Однак, до фіналу дійшли тільки найкращі. Відтак, переможцями зазначеного волейбольного турніру стала команда «Урагани» із села Пониковиця Бродівської ТГ. Вони зайняли перше місце. Друге місце вибороли команда волейболісток-школярок школи №4 міста Броди, а третіми були юні волейболістки команди №3 Бродівської ДЮСШ.

Організатори та вболівальники щиро вітали переможниць.