logo
21/07
20/07
19/07
2 ...

Росія хоче захопити якомога більше територій до надходження F-16 – Сирський

17-06-2024 13:16211

Росія хоче захопити якомога більше територій до надходження F-16 – Сирський
Фото: Генштаб ЗСУ

Російські окупаційні війська продовжують атакувати позиції Сил оборони на Купянському, Покровському, Курахівському, Времівському напрямках.

Про це розповів Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

«Майже тиждень працюю на Східному фронті у частинах різних угруповань, які тримають оборону на найбільш критичних ділянках фронту», – повідомив Сирський.

За його словами, характер дій противника суттєво не змінився. На Купянському, Покровському, Курахівському, Времівському оперативних напрямках проводить активні наступальні дії різної інтенсивності, намагаючись прорвати оборону наших військ та захопити важливі ділянки місцевості, або населені пункти, які впливають на стійкість нашої оборони.

Основні зусилля ворог зосереджує на Покровському напрямку, де сконцентрована переважна кількість його ударних бригад і полків. Тривають жорсткі бої в районах Глибокого, Часового Яру, Старомайорська, Роботиного, Кринок та островів у прибережній частині лівого берега Дніпра.

«Як і раніше, мета моєї роботи вивчення обстановки, допомога командирам бригад в організації бойових дій, вирішення проблемних питань, забезпечення додатковою кількістю озброєння і боєприпасів, посилення резервами тощо.

Ворог чудово розуміє, що в результаті поступового надходження значної кількості озброєння та військової техніки від наших партнерів, прибуття перших F-16, що посилить нашу ППО, час гратиме на нашу користь, а його шанси на успіх будуть зменшуватись.

Тому, командування російських військ наразі докладає усіх зусиль для нарощування інтенсивності та розширення географії бойових дій з метою максимального виснаження наших військ, зриву підготовки резервів, недопущення переходу до активних наступальних дій», – повідомив Сирський.

Головнокомандувач також поінформував, що по всьому фронту від Харкова до Кринок «наші військовослужбовці демонструють стійкість, мужність і патріотизм, а головне, віру в нашу перемогу».

«Зокрема, днями, на Донеччині український воїн однієї з бойових бригад Збройних Сил України самостійно взяв в полон чотирьох російських окупантів. Вважаю, що цей вчинок є яскравим прикладом хоробрості та високого бойового духу наших захисників та неодмінно заслуговує на відзначення відповідною нагородою.

Дякую йому та усім іншим захисникам і захисницям України, які відповідально ставляться до виконання своїх обов'язків, за їхню самовіддану службу!

Як ніколи раніше, армія потребує максимальної підтримки суспільства в усіх сенсах», – повідомив Сирський.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news