logo
20/07
19/07
18/07
17/07
16/07
15/07
14/07
13/07
12/07
11/07
2 ...

Львівська поетеса-піснярка Вікторія Бондаренко видала десяту поетичну збірку

17-06-2024 18:28317

Львівська поетеса-піснярка Вікторія Бондаренко видала десяту поетичну збірку
Фото: ілюстративне

Побачила світ нова поетична збірка «Світ навколо мене», автором якої є Вікторія Бондаренко – львів’янка, мистецтвознавець, композиторка, виконавиця пісень на власні та вірші колег, членкиня НСПУ, Всеукраїнського об’єднання «Письменники Бойківщини».

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.

Загалом у творчому доробку Вікторії Бондаренко десять поетичних збірок. Сторінки «Світ навколо мене», як і попередні, виповнені художнім розмаїттям, що у читача викликає неабияку зацікавленість. У першому розділі поетеса щиро ділиться власним життєвим досвідом, спостереженнями, аналізом подій, співпереживаннями з українцями через сьогоденні виклики.

Другий розділ «Пісні про війну» – це справжній крик душі авторки, породжений через війну. В ньому поетеса поетичним словом славить мужність захисників незалежності та права України на волю, висловлює впевненість у перемозі народу і ЗСУ над історичним ворогом, яким є московія.  

У третьому розділі збірки під назвою «Миті натхнення» Вікторія Бондаренко через поетичність і художність слова показує свою щиру любов до рідного краю, його багатства і образність мови.

Зазначимо, що Вікторія Бондаренко пише п’єси і сонати, видала три аудіоальбоми власних пісень. Вона учасник і переможець багатьох літературних, музичних, багатожанрових Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів і фестивалів. Зачислена до Топ-100 найвпливовіших людей Львівщини, достойниця «Золотого фонду Бойківщини».

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news