logo
23/07
2 ...

Представник Львівщини Павло Баль здобув ліцензію на Паралімпійські Ігри у Парижі

18-06-2024 17:45256

Представник Львівщини Павло Баль здобув ліцензію на Паралімпійські Ігри у Парижі
Фото: Львівська ОВА

Спортсмен зі Львівщини змагатиметься на ХVІІ літніх Паралімпійських іграх 2024 року у Парижі (Франція) у паравелосипедному спорті на шосе.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Атлет виступає у класі MH5 – це категорія спортсменів, які змагаються у сидячій позиції на хендбайках, тобто приводять велосипед у рух за рахунок верхнього плечового поясу. 

Програма змагань включає гонку з роздільним стартом - ІТТ на дистанції приблизно 25 км та групову гонку - RR на дистанції 60-65 км. Загалом на змаганнях з паравелосипедного спорту представлені 48 країн світу, зокрема у класі MH5 - 14 (Нідерланди, Франція, Італія, Португалія, Іспанія, США, Велика Британія, Китай, Таїланд, Колумбія, Естонія, Польща, Бразилія, Україна).

«Павло Баль є представником Львівського регіонального центру «Інваспорт», його тренує Богдан Добранський. Також він є героєм однієї з серій відеопроєкту управління молоді та спорту ЛОВА «На межі» – циклу історій про медалістів та учасників найпрестижніших міжнародних змагань серед ветеранів «Ігор Нескорених» та інших світових змагань серед осіб з інвалідністю. Відео із Павлом можна переглянути на нашому ютуб-каналі: https://youtu.be/_KnhMR0y6dE?si=i9_DCze2ekZswZXI», – розповів керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news