logo
19/07
18/07
17/07
16/07
2 ...

Зеленський підписав закон про єдину роумінгову зону з ЄС

18-06-2024 19:59380

Зеленський підписав закон про єдину роумінгову зону з ЄС
Фото: ілюстративне

Президент України Володимир Зеленський 17 червня підписав законопроєкт №10265 про єдину роумінгову систему з Європейським Союзом.

Українці зможуть не сплачувати додаткові збори за мобільний зв’язок та інтернет на території 27 країн ЄС. Такі ж умови надаватимуть і користувачам європейських операторів, які подорожують в Україну, повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

«Команда Мінцифри продовжує працювати, щоб Україна приєдналася до роумінгового безвізу з ЄС. Ухвалення законопроєкту є важливим кроком до цього. Далі ми повинні отримати позитивну оцінку законодавчих змін від європейської сторони та почати переговори про приєднання до єдиного роумінгового простору з ЄС. Адже наша ціль — збереження низьких тарифів для українців на постійній основі й після перемоги», — зазначив Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Зазначимо, що Верховна рада України 22 травня ухвалила у другому читанні законопроєкт про єдину роумінгову систему з Євросоюзом.

Leopolis.news