logo
14/07
13/07
2 ...

Науковці Львівського ветуніверситету взяли участь у XX USAVA CONGRESS

19-06-2024 15:46174

Науковці Львівського ветуніверситету взяли участь у XX USAVA CONGRESS
Фото: Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицього

Упродовж 13–15 червня 2024 року у Львові відбувся ювілейний ХХ Конгрес USAVA. Це подія, яка тривалий час збирає представників усієї ветеринарної спільноти нашої країни для наукового спілкування, обміну досвідом та здобутками на дослідницькій ниві.

Про це повідомляє пресслужба Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Організатором Конгресу є Українська асоціація лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин (USAVA) під керівництвом її президента, кандидата ветеринарних наук Владлена Ушакова. 

Програма Конгресу складається з доповідей та майстер-класів, які проводять провідні вчені та лікарі ветеринарної медицини-практики з багатьох країн світу – Сполучених Штатів Америки, Франції, Великобританії, Польщі, Канади, Австралії, Чехії, Італії, Іспанії, Швейцарії, України та інших. Цьогоріч учасники Конгресу USAVA обговорили актуальні питання ветеринарної гастроентерології, клінічної патології – цитології та гематології, дерматології хірургії та неврології, нефрології та урології, ендокринології, соціальної хірургії та менеджменту, хвороб гризунів, зайцеподібних та екзотичних тварин, хвороб птахів.

Вітальне слово до гостей ХХ ювілейного Конгрес USAVA виголосив перший проректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, доцент Ігор Турко. З лекцією на тему «Неврологічні симптоми, як розпізнати та провести первинне лікування терапевту» виступив лікар ветеринарної медицини, невролог, нейрохірург, кандидат ветеринарних наук, доцент Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, невролог мережі ветеринарних клінік Євровет Віталій Федорович.

Представниками від Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького ХХ Конгресі USAVA також були доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики Любов Слівінська, асистент кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики Наталя Федорович та асистент кафедри хірургії Ліда Костишин.

ХХ Конгрес USAVA став знаковою подією для ветеринарної спільноти України і не тільки. Вдячні організаторам та всім учасникам за змістовні лекції та майстер-класи, обмін досвідом, щире спілкування та атмосферність.

Leopolis.news