logo
19/07
18/07
17/07
16/07
2 ...

Є ще два приєднання до комюніке Саміту миру – Зеленський

19-06-2024 21:10227

Є ще два приєднання до комюніке Саміту миру – Зеленський
Фото: manilatimes.net

Президент України Володимир Зеленський заявив, що до комюніке Саміту миру долучились ще два підписанти.

Про це він розповів у вечірньому зверненні. 

«Сьогодні є ще два приєднання до комюніке Саміту миру. Збільшилося представництво Американського континенту, зокрема Латинської Америки. Вже офіційно – Організація американських держав, що об’єднує країни обох Америк, Північної та Південної. А також острівна держава Антигуа і Барбуда», – зазначив Зеленський.

Увесь світ ми сприймаємо як рівних, і в цьому – наша ідеологічна відмінність від Росії в міжнародних відносинах. Ми поважаємо кожну націю, розраховуємо на кожен голос у співпраці між народами. Саме так побудований Статут ООН – щоб усі держави мали значення», – додав він.

За словами Зеленського, Путін же хоче, щоб значення мав тільки він або ще той, кого він сам визначить, «це в Росії типово колоніальний погляд на світ, який ми разом з усіма партнерами маємо зламати».

«І формат Саміту миру, формат нашого комюніке, формат подальшої підготовчої роботи до другого Саміту забезпечить саме справедливе ставлення до кожної нації, до кожної держави і, звичайно, до України. Я дякую всім, хто допомагає», – додав він. 

Як відомо, Саміт миру пройшов 15-16 червня у Швейцарії. Підсумковий документ підписали 80 держав та 4 організації. Згодом дві країни відкликали свої підписи.

Leopolis.news