logo
24/07
2 ...

На Самбірщині триває «Колосівське літо-2924»

20-06-2024 17:49230

На Самбірщині триває «Колосівське літо-2924»

На базі Центру національно-патріотичного виховання (ЦНПВ)  імені К. Осьмака, що в селі Сприня Ралівської ТГ Самбірського району, розпочався щотижневий спортивний фестиваль "Колосівське літо -2024". Такий масовий захід для молоді в мальовничому куточку Прикарпаття проводиться четвертий рік поспіль.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.

Незмінним організатор спортивного фестивалю є Львівська обласна та Самбірська районна організації ВФСТ "Колос" спільно з адміністрацією ЦНПВ.

За словами головного колосівця Самбірщини Руслана Хомина, кожного тижня учні нової табірної зміни двох вікових категорій змагаються у цікавих спортивних естафетах. Вони  беруть участь в інших заходах.

Започаткували спортивне  «Колосівське літо» понад 100 хлопців та дівчат з різних регіонів України. Серед них команда з Харкова, діти вимушено переміщених осіб з Краматорська, Дніпра, Миколаєва, Херсону. Водночас вони вивчають історію боротьби УПА за незалежність від незмінного агресора – московії. Адже саме в с. Сприня в липні далекого 1944 року утворилася Українська Головна Визвольна Рада (УГВР).На території центру відкрита повстанська криївка.

Вже визначено кращі команди двох вікових груп. Їх нагороджено медалями та дипломами.

Загалом, зазначив директор ЦНПВ Михайло Цимбрила, заплановано, що спортивний фестиваль «Колосівське літо» триватиме у Сприні протягом цілого літньо-оздоровчого періоду. За цей час буде залучено до активності понад  900 молодих українців віком від 8 до 16 років.  

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news 

Фото з відкритих джерел