logo
24/07
2 ...

У центрі Львова проводять позапланову дератизацію

20-06-2024 20:13221

У центрі Львова проводять позапланову дератизацію
Фото: ілюстративне

Цього тижня у центральній частині Львова розпочалася позапланова дератизація.

Про це інформує пресслужба ЛМР. 

Як пояснюють у Галицькій районній адміністрації, проводять її у підвальних приміщеннях будинків, які обслуговують комунальні управляючі компанії. Натомість інших управителів будинків – ОСББ, ЖБК, приватні управляючі компанії, заклади громадського харчування, та інших просять долучитися і провести дезінфекційні заходи самотужки.

«Профілактичні заходи щодо дератизації проводяться двічі на рік – весною і восени. Оскільки почастішали звернення від мешканців про появу гризунів, ми прийняли рішення провести позачергову дератизації у нашому районі. Відтак, комунальні управляючі компанії спільно з працівниками Обласного комунального підприємства «Профілактична дезінфекція» цього тижня розпочали роботи. Працівники профдезінфекції розкладають отруту, яка є безпечна для мешканців та домашніх улюбленців.

Також ми закликаємо інших управителів будинків – це ОСББ, ЖБК та приватні управляючі компанії, заклади громадського харчування, власників нежитлових приміщень, долучитися та провести дезінфекційні заходи у своїх приміщеннях, аби досягти якнайкращого результату», - розповідає Галина Гладяк, голова Галицької районної адміністрації.

У районній адміністрації пояснюють, що у цій справі важлива злагоджена робота усіх.

«Якщо, до прикладу, комунальна управляюча компанія у своєму будинку проведе дератизацію, а в сусідньому будинку, який є на обслуговуванні приватної компанії, не проведуть, то ефект від дератизації буде незначний. Відтак усі власники будинків мають проводити дератизаційні заходи у своїх будівлях», - продовжує Галина Гладяк.

Зокрема, сьогодні у підвалі будинку на вул. Григоровича, 4, який обслуговує комунальна управляюча компанія «ЛКП «Княже місто», розсипали спеціальні засоби для знищення гризунів. Як пояснила дезінспектор Зоряна Волошин, отрута діятиме приблизно місяць.

«Минулого місяця вже розставляли отруту у цьому будинку. Якщо подивитися на її вигляд, то зрозуміло, що у цьому підвалі щурів немає.

Відзначу, що отруту ми періодично міняємо, бо у гризунів виробляється імунітет. Тому, крім затравленої пшениці, ми ще використовуємо отруту «Смерть щурам» або «Винищувач мишей та щурів». Таку отруту можна сміливо використовувати у закритих приміщеннях, таких як підвал. На відкритих територіях її використовувати не можна. Тож надворі розставляємо відповідні пастки», - пояснила Зоряна Волошин.

Так, спеціальні пастки для знищення гризунів сьогодні розставили біля контейнерних майданчиків на вул. Торгова – пр. Чорновола та на вул. Федорова.

Leopolis.news