logo
21/07
20/07
19/07
18/07
2 ...

Українські дрони атакували місця зберігання «шахедів», кілька НПЗ та РЕБ окупантів – Генштаб

21-06-2024 12:15522

Українські дрони атакували місця зберігання «шахедів», кілька НПЗ та РЕБ окупантів – Генштаб
Фото: колаж УНІАН

Сили оборони України успішно уразили низку об’єктів нафтопереробної галузі та інші важливі цілі російської федерації.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Зокрема, у ніч на 20 червня підрозділи Збройних Сил України та Служби безпеки України атакували склад пально-мастильних матеріалів ворога в Тамбовській області, а також нафтобазу «Енемська», що в Республіці Адигея.

«У районі нафтобази «Енемська» зафіксовано щонайменше п'ять вибухів, після чого почалася пожежа. Підтверджується також ураження складу пально-мастильних матеріалів противника в Тамбовській області. Відомо про пошкодження як мінімум однієї ємності із нафтопродуктами.

Уже у ніч на 21 червня безпілотними авіаційними комплексами атаковано Афіпський, Ільський, Краснодарський та Астраханський нафтопереробні заводи. Окрім цього, завдано ударів по радіолокаційних станціях і центрах радіоелектронної розвідки російських загарбників в Брянській області та тимчасово окупованому Криму», – повідомили у Геншабі.

Зазначається, що інформація щодо ураження ворожих цілей уточнюється.

«Також, сьогодні вночі Сили оборони України завдали успішного удару по місцях зберігання та підготовки до застосування “Shahed-136/Герань-2”, навчальних корпусах, пунктах управління та зв’язку розрахунків цих БпЛА, що розташовані в Краснодарському краї. За результатами бойової роботи зафіксовано серію вибухів та пожежу з подальшою детонацією.

Сили оборони продовжують вживати всіх заходів, щоб підірвати воєнно-економічний потенціал російських окупантів та припинити збройну агресію рф проти України.

Далі буде…», – повідомили у Генштабі.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news