logo
24/07
2 ...

Єрмак «відхрестився» від свого кума Тищенка: Така поведінка несумісна зі статусом нардепа

22-06-2024 11:34598

Єрмак «відхрестився» від свого кума Тищенка: Така поведінка несумісна зі статусом нардепа
Фото: Українська правда

Голова Офісу президента Андрій Єрмак відреагував на конфлікт за участю народного депутата Миколи Тищенка та ексвійськового у Дніпрі. Він назвав його поведінку ганебною.

Як відомо, у Дніпрі 20 червня група невідомих напала на колишнього бійця спеціального підрозділу Kraken Дмитра «Сина» Павлова, коли той гуляв із дитиною. На відео видно, що до цього причетна охорона народного депутата Миколи Тищенка, з яким Павлов посперечався, пише «Українська правда».

«Подивився відеозапис конфлікту народного депутата Тищенка та військового. Тут нема навіть про що говорити. Поведінка народного депутата – абсолютно ганебна. Їй немає виправдань. Правоохоронним органам точно є на що реагувати», – написав Єрмак у Telegram.

Голова ОП також зазначив, що справді давно знає Тищенка та хрестив його сина, але це було багато років тому. 

«Я давно вже не сприймаю його вчинки і не розумію їх. Тому не підтримую з ним жодних стосунків. Якщо хтось забув, що КОЖЕН повинен нести за свої неадекватні дії відповідальність, незалежно від посад чи прізвищ, раджу про це згадати. Така поведінка Тищенка несумісна зі статусом народного депутата», – додав Єрмак.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news