logo
19/07
18/07
17/07
16/07
15/07
14/07
13/07
12/07
11/07
10/07
2 ...

Найкращий молодий акордеоніст світу запрошує львів’ян на вечір вальсів-мюзетів, танго і джазу

22-06-2024 19:40376

Найкращий молодий акордеоніст світу запрошує львів’ян на вечір вальсів-мюзетів, танго і джазу

Вальси-мюзети, пристрасні танго, джаз та класика у неймовірному виконанні одного з кращих молодих акордеоністів світу Павла Гільченка та у супроводі  FIJI Band, а також за участі відомих солістів – Зіновія Карача та Марії Стоколяс.

Концерт відбудеться 29 червня у Центрі Довженка у Львові. Початок події о 19:00, зазнають організатори VINIL concert agency.

Виконавці готують унікальну програму, яка буде до смаку багатьом. Крім того, не обійдеться і без сюрпризів: на концерті гості почують унікальний інструмент акордіну, тембр якого точно не залишить нікого байдужим.

Зокрема, усі матимуть можливість поринути у ніжне звучання паризьких вулиць, яке захоплює своєю унікальністю. Вальс-мюзет, що виник як танець під звуки волинки у 16-17 століттях, згодом трансформувався під акомпанемент акордеона, створюючи той самий неповторний музичний стиль Франції.

Але не Францією єдиною! На концерті усіх також очікує пристрасна мандрівка у світ танго, адже звучатимуть запальні аргентинські ритми відомого на весь світ Астора П’яццоли! Стиль Астора П’яццоли, якого називають батьком «нового танго», впізнаваний завдяки особливій мелодиці та поєднанні кількох жанрів: танго, джаз, класика.

Французьке звучання від українського автора! Вперше і лише в рамках цієї події – авторські твори Павла Гільченка, – що стануть втіленням паризького звучання з українською душею! Також у програмі вечора – музика відомого французького акордеоніста Рішара Гальяно у власному аранжуванні FIJI Band.

«Не пропустіть можливість насолодитися неповторною музичною подорожжю у виконанні кращих львівських музикантів! Вже 29 червня у Будинку Офіцерів у Львові!» – запрошують на подію організатори VINIL concert agency.

Квитки можна придбати за посиланням:
https://lviv.karabas.com/ua/zolotyy-akordeon-pavlo-hil-chenko-u-suprovodi-fiji-band/order

Leopolis.news