logo
11/07
10/07
09/07
08/07
05/07
02/07
01/07
2 ...

В Україні не спрацюють корейський, німецький чи молдовський сценарії, – Буданов

23-06-2024 19:37268

В Україні не спрацюють корейський, німецький чи молдовський сценарії, – Буданов
Фото: ілюстративне

В Україні не спрацюють ані корейський, ані молдовський, ані німецький сценарії завершення війни.

 

Таку думку висловив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, виступаючи з онлайн-лекцією для слухачів програми підготовки "Senior Executive Fellows" Школи управління імені Джона Ф. Кеннеді Гарвардського університету, пише 24 канал

На переконання глави воєнної розвідки України, через російське вторгнення відбулася руйнація системи безпеки, створеної після Другої світової – і світ має докласти зусиль, аби цю систему відновити.

Буданов переконаний, що сценарії завершення війни, які були застосовані іншими державами, в Україні не можливі. На його думку, у випадку протистояння з РФ спрацює лише нероздільне поєднання дипломатії та силового підходу. 

"Тут неможливий ані корейський, ані молдовський, ані німецький сценарії – усе це не спрацює. Тут має поставитись крапка один раз і назавжди", – наголосив очільник ГУР.

Він звернув увагу слухачів лекції на те, що російське вторгнення розпочало процес руйнації світового порядку, який людство створило після Другої світової війни. І агресія Росії проти України, яка призвела до цієї руйнації, є яскравим прикладом того, як одна людина підірвала систему світової безпеки. 

"Або ми всі разом змусимо повернутись до того світового порядку, який був створений і багато років більш-менш усіх задовольняв, або настав час для нового світового порядку", – заявив Буданов.

Підготувала Леся Бурбан, Leopolis.news