24-06-2024 19:291047
У Львівському національному університеті імені Івана Франка сьогодні стартувала традиційна англомовна школа «Artificial intelligence technology: summer school 2024», до участі в якій зголосилися школярі та студенті як українських, так і закордонних навчальних закладів.
Про це повідомляє Центр маркетингу та розвитку університету.
За час свого існування, школа вже встигла набути великої популярності серед українського студентства та розширила свої масштаби до міжнародного рівня. Цьогоріч, учасниками AIT стало близько 500 вмотивованих студентів, які прагнуть отримати цінні знання. Варто зазначити й те, що всі заняття, відбуватимуться в онлайн форматі на освітній платформі Moodle і триватимуть до 5 липня.
Упродовж цьогорічного сезону, молоді айтівці мають чудову можливість не лише дізнатись від провідних експертів про всі нюанси у сфері IT-технологій, а й спробувати застосувати отримані знання на практиці. Саме таке поєднання дозволить студентам якнайкраще закріпити для себе навички та здобутий досвід, а надалі – майстерно оперувати ними, при пошуку правильного розв’язку визначеної задачі чи виконанні певних завдань високого рівня.
Як вже й зазначалось вище, Artificial intelligence technology: summer school – це школа міжнародного стандарту, оскільки навчатись в ній має змогу молодь з усього світу. Серед зареєстрованих учасників є студенти з українських ЗВО: ЛНУ імені І. Франка, НУ «ЛП», КНУ імені Т. Шевченка, Києво-Могилянської академії, КПІ ім. Ігоря Сікорського, ХНУ, ЗНУ, ХНУ імені В. Каразіна та інших.
А також й світових ЗВО, зокрема: Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (Туреччина), Frankfurt Zoological Society (Німеччина), American international school and university (Америка), Kozminski University (Польща), Instytut Techniczny Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku (Польща), Polish Japanese Academyof Information Technology (Польща), Technical University Munich (Німеччина), AGH University of Krakow (Польща), Akademia Górniczo-Hutnicza im Stanisława Staszica (Польща).
Навчання у школі AIT – це про цінний шанс поринути у світ штучного інтелекту, зрозуміти його принцип роботи та інших сучасних технологій, отримати й вдосконалити знання у таких затребуваних напрямках на сучасному ринку праці – як: основи Python, мобільна розробка для iOS, Android, Databases, Big Data, Generative AI, Software & Web development, IoT, IIoT, AIoT тощо.
Необхідно наголосити на тому, що окрім студентів, участь братимуть і старшокласники, адже така нагода дасть їм розуміння того, який напрямок вони б хотіли обрати в майбутньому та надалі цілеспрямовано розвиватись в ньому.
Даний проєкт організовував Львівський університет, за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти та науки України, Львівської міської ради, Львівської обласної державної адміністрації, а також провідних IT-компаній. Зокрема, офіційними партнерами події стали компанії N-iX та NeuroForge, партнерами SoftServe, EPAM, Indeema. А також до успішної реалізації АІТ долучилися: GlobalLogic, Sigma Software University, UA-Teens, ELEKS, CHI Software, Machine Factor Technologies, Weav.ai, NeuronsLab, E-Docs. Інформаційними партнерами є Lviv IT Cluster, Marketer.ua, IT Ukraine Association, DOU.
Leopolis.news