logo
11/07
10/07
09/07
08/07
05/07
02/07
01/07
2 ...

«Слуга народу» Дубінський звернувся до суду для оголошення виборів президента

29-06-2024 13:31377

«Слуга народу» Дубінський звернувся до суду для оголошення виборів президента
Фото: Цензор.НЕТ

Народний депутат Олександр Дубінський заявив, що звернувся до Верховного Суду з вимогою зобов'язати Верховну Раду оголосити вибори президента.

Про це повідомляє телеграм-канал Dubinsky.pro, інформує Цензор.НЕТ.

«Звернувся до Верховного Суду з вимогою, згідно з Конституцією та виборчим законодавством, зобов'язати Верховну Раду оголосити вибори президента. ВС розгляне мій позов 22 липня 2024 року о 15:00»,  - повідомив нардеп.

Необхідність проведення виборів Дубінський пояснює боротьбою з корупцією, яка, на його думку, є головною перешкодою для перемоги над росією.

«Тому що саме корупція краде у армії ресурси, а союзників – мотивацію. Останні афери із закупівлями держагентства тилу, і скандали з фортифікаціями, що продовжуються перманентно, лише підкреслюють, що влада «застоялася», і надто «зацвіла», і відсутність виборів лише посилює ситуацію. Остання соціологія також вказує на те, що люди чекають на зміни. І в курсі держави – також.

Тим часом політичні еліти, які сидять у Раді та ОП, уклали кулуарну угоду, за допомогою якої скасували демократію та вибори, а це, у свою чергу, призвело до скасування в Україні справедливості, а з нею – і перспективи», - зазначає депутат, який зараз перебуває у СІЗО за підозрою у державній зраді.

Нагадаємо, 3 листопада 2023 року Дубінському було повідомлено про підозру в організації схеми для виїзду ухилянтів за кордон. Раніше повідомлялось, що Дубінський під приводом супроводу хворого батька виїхав за кордон і відпочивав у Барселоні у своєї дівчини.

13 листопада 2023 року СБУ повідомила нардепу Дубінському про підозру в державній зраді. Його було заарештовано на 2 місяці без права застави.

2 грудня 2023 року Дубінський заявив, що йому завдали тілесних ушкоджень у СІЗО. Згодом у поліції Києва заперечили інформацію про побиття. Ізолятор готує звернення щодо дій адвокатів. ВАКС зобов’язав поліцію розслідувати побиття Дубінського у СІЗО.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news