logo
11/07
10/07
09/07
08/07
05/07
02/07
01/07
2 ...

Нардеп Тістик зустрівся із папою Римським

05-07-2024 15:06332

Нардеп Тістик зустрівся із папою Римським

Народний депутат України Ростислав Тістик відвідав Ватикан з робочим візитом.

Про це він написав у Фейсбук, зазначивши, що разом з ним також був релігієзнавець Денис Коляда.

«Подякували Papa Francisco за підтримку та участь Ватикану у Саміту Миру та активну участь в процесі звільнення з російського полону наших священників та цивільних. Зателефонували о.Богдану Галеті та о.Івану Левицькому, з якими тепло поспілкувався особисто Папа Франциск!», – розповів нардеп.

За дорученням голови Верховної Ради Ростислав Тістик вручив подяку Понтифіку для Кардинала Краєвського та звернення Голови Верховної Ради із заохоченням до пришвидшеної беатифікаціі Митрополита Андрея Шептицького.

Українці також подарували Папі портрет знакової для становлення Його персони особистості  - наставника Владики Степана Чміля, який колись був духівником Святійшого Отця і познайомив його з традицією української літургії. 

«Папа зворушливо і радісно прийняв спільну марку між Україною та Ватиканом «Ваш біль є моїм болем». Подякували за промовисту діяльність Святійшого Отця у солідарності та підтримці мученицького українського народу», – зазначив нардеп. 

Також відвідувачі передали Папі стяг від українських військових та попросили про подальшу молитовну підтримку наших Захисників.

«На нашій зустрічі Єпископ Риму зачитав уривок із книги Псалмів, приватного молитовника українського військового Олександра, якому було 23 роки, що загинув під Авдіївкою. Спільно помолилися за захист наших Героїв українською!

Попросили Вселенського Архієрея й надалі сприяти у процесі повернення військовополонених!», – додав Ростислав Тістик.

Leopolis.news