logo
23/07
22/07
2 ...

Петиція з вимогою запустити громадський транспорт до львівського «Охматдиту» набрала необхідну кількість голосів

10-07-2024 15:33136

Петиція з вимогою запустити громадський транспорт до львівського «Охматдиту» набрала необхідну кількість голосів

Зареєстрована у травні петиція, у якій львівську владу просять запустити громадський транспорт по вулиці Лисенка до дитячої лікарні «Охматдит», набрала необхідну кількість голосів.

Тепер петицію мають розглянути на сесії Львівської міської ради.

Як повідомлялося раніше, відповідну петицію 20 травня зареєструвала Галина Продан.

«Звертаємося з проханням щодо запуску маршруту громадського транспорту до КНП ЛОР «Клінічний центр дитячої медицини» (лікарня «Охматдит»), що розташований на вулиці Лисенка, 31. Даний дитячий заклад є надкластерною дитячою лікарнею (у разі складних проблем зі здоров’ям пацієнт потрапляє у кластерні та надкластерні лікарні, які надають високоспеціалізовані послуги) згідно Закону України №2347-IX, Постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2023р. №174, розпорядження начальника Львівської обласної військової адміністрації від 27.07.2023р. №577/0/5-23ВА.

На сьогоднішній день батьки дітей, яким необхідна медична допомога, мають складнощі з доступом до закладу через відсутність громадського транспорту по вулиці, що веде до лікарні. Це створює значні труднощі для батьків, особливо тих, у кого немає власного транспорту», – йдеться у тексті петиції.

Запуск маршруту громадського транспорту до дитячої лікарні дозволить батькам з легкістю дістатися до нашого закладу з дітьми, забезпечуючи швидкий та зручний доступ до медичних послуг.

«Окрім цього, цей маршрут буде зручним і для туристів Львова, які захочуть відвідати гору «Високий замок» чи парк. Також у цьому районі міста функціонує кілька закладів освіти, а ще офіс регіонального телеканалу «Суспільне». Відтак, користуватись маршрутом зможуть працівники цих структур, студенти та мешканці прилеглих вулиць.

Нагадаємо, що з 1 липня 2016 року курсував експериментальний маршрут з вул. Під Дубом на Високий Замок із заїздом до дитячої лікарні, а у 2022 році планували запровадити повністю новий маршрут, який сполучить дві проблемні зони низької щільності забудови – це, з однієї сторони, вул. Кордуби і вул. Старознесенська, а з іншої – вул. Кривоноса, вул. Довбуша, і, зокрема, «Охматдит», – зазначає авторка петиції.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news